Våra ordinarie öppettider är:

Mån-fre kl 08.00-12.00 och 13:00 -17:00

Jourtelefon vintertid (1/11 - 31/3) Om du står helt utan värme pga fel i din värmepump (gäller ej luft/luft) Ring något av våra ordinarie kontorsnummer och tryck valet för jour

Jourtelefon vardagar 17:00 - 20:00

Jourtelefon Helger 09:00 - 16:00  

Laholm

IVT Center Laholm

Besöksadress:

Ängelholmsvägen 58 , 312 34 Laholm

0430-282 60

info@sydpumpen.se

Halmstad

IVT Center Halmstad

Besöksadress:

Laholmsvägen 50 A, 302 67 Halmstad

035-299 53 10

info@sydpumpen.se

Falkenberg

IVT Center Falkenberg

Besöksadress:

Torsholmsvägen 1 Falkenbergsmotet , 311 50 Falkenberg

0346-75 18 36

info@sydpumpen.se

Klippan

IVT Center Klippan

Besöksadress:

Järnvägsgatan 30, 264 33 Klippan

0435-76 48 00

info@sydpumpen.se

Kontakta oss


Medarbetare

Lars Karlsson

VD/Ägare/Säljare

lasse@sydpumpen.se

0430-690262

Päivi Aho

Ägare/säljare

aho@sydpumpen.se

0430-690265

Susanne Alldén

Administratör

susanne@sydpumpen.se

0430-690264

Petronella Lilja

Administrations-assistent

Ulf Johansson

Säljare luft/luft värmepumpar

0768 15 76 30

Filip Karlsson

Säljare Klippan Ängelholm Örkelljunga

filip@sydpumpen.se

0435-76 48 00

Anders Petersson

Säljare Laholm Båstad

anders@sydpumpen.se

0430 690260

Marcus Persson

Säljare Halmstad

marcus@sydpumpen.se

035-299 53 10

Kalle Ivarsson

Säljare Falkenberg Hylte

kalle@sydpumpen.se

0346-75 18 36

Michael Svensson

Säljare Falkenberg Hylte Halmstad

070 349 99 59

Lars Axelsson

Säljare Falkenberg Hylte Halmstad

0703 422462

Stefan Emanuelsson

SERVICETEKNIKER ELEKTRIKER

Ingvar Steinthorsson

Elektriker Servicetekniker

Zlatko Bile

Elektriker

Gramend Zogaj

VVS tekniker

Hafiz Mohamadi

VVS TEKNIKER

Ammar Najem

VVS TEKNIKER

Albert Hjärtberg

KYLTEKNIKER

Eva Rosqvist

SERVICE & KYLTEKNIKER

Gustav Liljekvist

VVS/Kyltekniker

Håkan Holmberg

Kyl & värmepumpstekniker