Våra öppettider är:

Mån-fre kl 08.00-12.00 och 13:00 -17:00

Jourtelefon vintertid (1/11 - 31/3) Om du står helt utan värme pga fel i din värmepump (gäller ej luft/luft) Ring något av våra ordinarie kontorsnummer och tryck valet för jour

vardagar 17:00 - 20:00

Helger 09:00 - 16:00  

Laholm

IVT Center Laholm

Besöksadress:

Ängelholmsvägen 58 , 312 34 Laholm

0430-282 60

info@sydpumpen.se

Halmstad

IVT Center Halmstad

Besöksadress:

Laholmsvägen 50 A, 302 67 Halmstad

035-299 53 10

info@sydpumpen.se

Falkenberg

IVT Center Falkenberg

Besöksadress:

Torsholmsvägen 1 Falkenbergsmotet , 311 50 Falkenberg

0346-75 18 36

info@sydpumpen.se

Klippan

IVT Center Klippan

Besöksadress:

Järnvägsgatan 30, 264 33 Klippan

0435-76 48 00

info@sydpumpen.se

Kontakta oss


Våra medarbetare

Lars Karlsson

VD/Ägare/Säljare

lasse@sydpumpen.se

0430-690262

Päivi Aho

Ägare/säljare

aho@sydpumpen.se

0430-690265

Susanne Alldén

Administratör

susanne@sydpumpen.se

0430-690264

Petronella Lilja

Administrations-assistent

Marcus Persson

Säljare Halmstad

marcus@sydpumpen.se

035-299 53 10

Kalle Ivarsson

Säljare Falkenberg Hylte

kalle@sydpumpen.se

0346-75 18 36

Filip Karlsson

Säljare Klippan Ängelholm Örkelljunga

filip@sydpumpen.se

0435-76 48 00

Anders Petersson

Säljare Laholm Båstad

anders@sydpumpen.se

0430 690260

Daniel Söderström

Servicetekniker

Ingvar Steinthorsson

Elektriker Servicetekniker

Stefan Emanuelsson

SERVICETEKNIKER ELEKTRIKER

Zlatko Bile

Elektriker

Eva Rosqvist

SERVICE & KYLTEKNIKER

Albert Hjärtberg

KYLTEKNIKER

Gustav Liljekvist

VVS/Kyltekniker

Gramend Zogaj

VVS tekniker

Ammar Najem

VVS TEKNIKER

Hafiz Mohamadi

VVS TEKNIKER

Zaher Allababedi

Allt i allo

Fatmir Ammetgjekaj

Praktikant Elektriker